четверг, 16 ноября 2017 г.Щоб всі діти більше знали, є газети і журнали
Щоб Країну Знань пізнати
Без нудьги і лінощів,
Читай газети і журнали 
Зранку і до півночі.

   Яскраві, різноманітні на будь-який смак, цікаві за змістом, захоплюючі при знайомстві… і все це - про дитячі газети та журнали…
Скажіть будь ласка, а які газети і журнали ви знаєте? А чому газету назвали “газетою”?...  А чи знаєте, діти, що журнал – це джерело інформації?  Читаючи їх – ви поповнюєте свої знання.
   Журнал – це книжка-збірка, у якій зібрані твори різних авторів. Ці твори різні за жанрами. Вони дарують нам щасливі миті пізнання чогось нового.
Скажіть, як можна назвати газети і журнали одним словом?
Мабуть, не знаєте. Адже це слово нове для вас - періодика.
А називаються вони так тому, що виходять через певний період (час)…, - так у формі діалогу 16 листопада  у нашій бібліотеці розпочався бібліотечний урок «Щоб всі діти більше знали, є газети і журнали».   
  Бібліотекар також розповіла, що першим журналом для дітей був ″Журнал ліліпутів″ або ″Золота бібліотека юних леді та джентельменів″. Він почав виходити у червні 1751 року  у Лондоні. У ньому друкувалися короткі розповіді, загадки, жарти, малюнки. А першим ілюстрованим журналом для дітей в Україні був ″Дзвінок″, який виходив у Львові.
  Так, юні користувачі знайшли нових друзів - дитячі газети і журнали, які завжди допоможуть, навчать логічно мислити, відкриють безліч таємниць навколишнього світу та ще й допоможуть використати свій вільний час із користю.
   Урок проходив жваво, цікаво, у  формі запитань і відповідей. Малі читайлики прийшли до думки, що журнали такі ж цікаві, як і книги та енциклопедії. І найкращі серед них: «Яблунька», «Барвінок», «Малятко», «Пізнайко»…

Комментариев нет:

Отправить комментарий