суббота, 18 ноября 2017 г.
Уклін доземний вам і щедрого врожаю


 З давніх – давен восени, коли землю вкриває жовте листя, коли зібрано врожай, а комори та стодоли заповнені збіжжям, ми відзначаємо Свято працівників сільського господарства.
   Сільськогосподарська галузь для української держави завжди була однією їх пріоритетних сфер розвитку як зовнішньої, так і внутрішньої економіки країни. Господь наділив українську державу багатими на чорнозем, родючими землями, обдарованими працьовитими людьми.
  З нагоди  свята ветерани сільськогосподарської  галузі, колишні працівники колгоспу імені Ватутіна побували на літературно – музичній композиції  «Уклін доземний вам і щедрого врожаю!».  Для них підготували цікавий  змістовий захід учасники клубів за інтересами «Україночка» та «Берегиня». На закінчення ветеранів праці пригостили смачним короваєм, який символізує працю людей села.
  Тих, хто за станом здоров’я не зміг прибути на захід, учасники клубу «Берегиня» відвідали з візитом ввічливості та привітали зі святом. Ветеран праці колгоспу імені Ватутіна Калініченко Надія Гнатіввна 


Ветеран праці колгоспу імені Ватутіна Коваль Марія Йосипівна


Ветеран праці колгоспу імені Ватутіна Іванова Надія Михайлівна

  

Комментариев нет:

Отправить комментарий