пятница, 30 сентября 2016 г.


Бібліотека – вікно у світ


    30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек, особливий день для тих, хто любить та шанує книгу, поріднився з нею.
   Сучасне суспільство потребує нового підходу до розуміння бібліотечної діяльності – це бібліотека, як єдиної цілісної системи. На сьогодні в Україні існує чи не єдиний соціокультурний інститут, що надає право безкоштовного отримання інформації, книжкових та медіа матеріалів, право людини на культурний розвиток.
   Бібліотеки – не просто сховища земної мудрості, це острови спасіння, де кожний може відчути свою спорідненість зі світом загальнолюдської культури.
    У розпал золотої осені, коли з ланів та садів збирають щедрі дари природи, а в повітрі літає бабине літо, українці святкують два свята – День Віри, Надії, Любові та матері їх Софії, а також Всеукраїнський день бібліотек.
 Бібліотека – ніби живильне джерело для  новоукраїнської дітвори. Переступивши поріг нашої книгозбірні, вони опиняються в справжнісінькій казковій країні. При бібліотеці працює літературно – мистецький клуб «Україночка», до складу якого входять 15 учасників.
  Бібліотека сьогодні – інформаційний центр сільської громади, перший помічник в освіті та самоосвіті, сюди поспішають після трудового дня шанувальники художнього слова, задушевної пісні, рукоділля, кулінарії. Бібліотека - тісно співпрацює  з громадою села, селищною радою.
     Дорогі колеги та шанувальники книги, прийміть найщиріші вітання з святом. Нехай ваша бібліотечна нива колоситься добірними зернами людської мудрості, які ви щедро засіваєте в стінах своїх бібліотек, де зростатимуть нові покоління мудрих і допитливих друзів книги. Щастя, міцного здоров’я, невичерпного оптимізму вам, наснаги, молодецького запалу для нових творчих звершень.Комментариев нет:

Отправить комментарий