воскресенье, 1 октября 2017 г.


Немає вищої святині, як чисте сяйво добротиЛюди похилого віку -
Мудрості стигла пора,
 Спогадів митті без ліку,

Роки по вінця добра


  « Життя коротке, поспішаймо людям літнього віку творити добро.  Доброта і чуйність, співпереживання і щиросердечність,уміння розділити чужий біль, вчасно підтримати у важку хвилину, розрадити в горі та біді - це вимога для нас усіх»- такими  словами розпочала захід  бібліотекар.
  З нагоди    Міждународного  Дня людей похилого віку у бібліотеці   відбулося засідання клубу за інтересами  «Україночка» та зустріч за круглим столом «Немає вищої святині, як чисте сяйво доброти». Члени клубу привітали зі   святом жінку поважного віку учасницю клубу «Україночка» С М. Осипець.  
Міжнародний день людей похилого віку покликаний висловити визнання особам старшого віку за їх внесок у розвиток людського потенціалу та економіки, звернути увагу суспільства на проблеми глобального постаріння населення. Довге життя – ознака доброго здоров’я. Пам’ятаймо і надалі про свій невідплатний борг перед ветеранами та громадянами поважного віку. Робитимемо все, щоб вони щоденно відчували повагу і турботу, мали гідний рівень життя, не втрачали суспільної активності.      На завершення зустрічі   прочитала такі віршовані рядки:
О будьте добрими,
О будьте добрі люди!
Нарозтіж світу, двері відчиніть,
На всі віки, на завше і повсюди,
На цій землі святе добро творіть!
Комментариев нет:

Отправить комментарий