суббота, 9 сентября 2017 г.


8 вересня – День визволення Донбасу від  німецько-фашистських військЖиття торжествує в новім поколінні
Та болі минулі довіку нетлінні
З граніту волає грізно і люто:
Ніхто не забутий, ніщо не забуто.

Кожен рік віддаляє нас від тієї великої кровопролитної світової війни. Живою і невмирущою є пам’ять про тих, хто ціною власного життя відстояв мир, свободу і незалежність Батьківщини, врятував світ від нацистської навали.
У серпні 1943 р. почалося остаточне звільнення Донбасу. Найважчі бої проходили на річці Міус. Міус-фронт був сильний оборонний рубіж. Гітлерівці вважали, що доля Донбасу вирішуватиметься саме тут.
    18 серпня 1943 р. перейшли в наступ війська Південного фронту.   Вогонь п'яти тисяч знарядь і мінометів, удари авіації, стрімка атака піхоти і танків, мужність радянських воїнів зруйнували ворожу оборону. Про ці події  йшла розмова під час патріотичного огляду  «Вогонь війни у пам’яті народній».   
Низький  уклін  усім визволителям за той жертовний подвиг заради миру та перемоги. Теперішні покоління перед вами, дорогі визволителі, у вічному боргу за те, що в той жахливий час ви зустрічали свою юність, дивлячись в очі смерті на фронті або в тилу, або у рабському фашистському полоні.Комментариев нет:

Отправить комментарий