воскресенье, 14 мая 2017 г.


«Веселкове дитинство» новоукраїнської дітвори      Радість. Посмішки. Щасливі обличчя. Для дітей, які мешкають у селі Новоукраїнка 14 травня відбулося справжнє свято – відкриття дитячого ігрового майданчика «Веселкове дитинство».  Святогорівська селищна рада виділила кошти    маленьким новоукраїнцям    для веселого та активного відпочинку. Але доклали до цього зусиль депутат Добропільської раїонної  ради Л. Камінська, помічник В. Похіл, депутат Святогорівської селищної ради П. Смучок, член виконкому О. Стєнькіна та усі небайдужі мешканці села.  На святі були присутні гості голова Добропільської  районної  ради Т. М. Бєлянкіна,   керівництво Святогорівської селищної ради, та П.П.  О. Сімоненко.   
     Урочистий захід  підготували бібліотекар Новоукраїнської сільської бібліотеки Л. Камінська та художній керівник Святогорівського будинку культури  О.  Бойко.    Під час заходу  найбільші слова вдячності адресувалися активістам, мешканцям  Новоукраїнки, які завжди долучаються до всіх добрих справ, що реалізуються органами виконавчої влади та місцевого самоврядування. Безумовно, тільки гуртом, спільними зусиллями ми зможемо покращити рівень життя мешканців нашого села.
    Та на особливу увагу заслуговують маленькі мешканці села Новоукраїнки. Адже у сільських дітей,  на відміну від міських, мало привілеїв для свого розвитку й дозвілля.  Бібліотека на селі є єдиним осередком культури, при якій працює літературно – мистецький клуб «Україночка», саме за їх участю була організована святкова  програма. До того ж, кожен з учасників клубу отримав  подяки від Святогорівського селищного голови за активну участь у роботі бібліотеки  і безумовно  святковий торт. Веселий настрій подарував присутнім    вокальний колектив «Україночка», який нещодавно створився на базі бібліотеки.
І ось нарешті відбулася така довгоочікувана для малечі подія -  стрічка перерізана. Діти залюбки опановували нові атракціони: гірку, карусель, гойдалку, качелю, рукохід. Спонсором заходу виступили:   ПП   Л. Бунак та член виконкому О. Стєнькіна.
   Закінчилося урочисте відкриття дитячого ігрового майданчика, дорослі повернулися до справ, а на самому майданчику продовжувалося свято: лунав дитячий сміх, продовжувались ігри та розваги. І кожному, хто долучився до створення цього неймовірного заходу було зрозуміло: радість в очах дітей - насправді те, заради чого варто жити й працювати.
Комментариев нет:

Отправить комментарий