воскресенье, 16 апреля 2017 г.


 Христос воскрес-квітує УкраїнаІ зійде сонце, наче кругла паска,
Мов писанка, розквітне вся земля.
Радіймо, друзі, великодня казка
Гаївкою хай серце звеселя!
Радісний надходить день,
Дзвонять дзвони: дзень-дзелень…

   Для українців свято Воскресіння Христового є дійсно Великим днем.  Невід’ємною частиною Великоднього свята є крашанки й писанки. Яйце - це символ весняного відродження природи, зародження життя, продовження роду.
      «Свято свят і торжество торжеств», - так іменують Великдень православні християни, яке цього річ припадає на 16 квітня. Цього дня весь християнський світ відзначає воскресіння Ісуса Христа з мертвих - подію, яка стала символом перемоги добра над злом, світла - над темрявою. А для християн, як усі ми добре знаємо, це день, коли Христос воскрес із мертвих заради спасіння людей.
 16 квітня,  коло приміщення сільської бібліотеки, зібралася громада сел Новоукраїнки, Вікторівки, Нововікторівки, Копанів, де за участю настоятеля Свято - Успенського храму селища Святогорівки Протиєрея  Отця Анатолія відбулося освячення великодніх пасок, крашанок, писанок.            Учасники літературно – мистецького клубу «Україночка»  та вокальний колектив «Україночка» подарували усім присутнім великодню композицію «Христос воскрес-квітує Україна»
  Нехай у весняний час, у час пробудження природи і зародження нового життя, у наших душах народжуються лише світлі думки і добрі ідеї. Хай віра в Бога і любов до України надихають вас на працю для щасливого майбутнього!
    Вітаємо  всіх наших користувачів, всіх українців з цим величним, світлим святом Великодня! Миру, добра, злагоди кожному з нас! Нехай лунає в кожній оселі - Христос воскрес!

Комментариев нет:

Отправить комментарий