суббота, 17 декабря 2016 г.     Розкажу Миколаю, про що я читаю

19 грудня християнська громада вшановує Святого Миколая – покровителя дітей. У переддень свята усі дітлахи сподіваються на диво. Вони звертаються до чудотворця зі своїми проханнями і свято вірять у те, що їхні мрії здійсняться. Саме тому для них це свято – особливе.
Святий Миколай — символ доброго духу, що дбайливо спостерігає за дитиною впродовж року. Якщо дитина робить хороше, — він радіє, якщо погане — засмучується. І хороші вчинки, і погані святий Миколай записує в спеціальну книгу. І діти в це свято вірять, в очікуванні свята і звичайно, подарунків, не бешкетують, намагаючись дати зрозуміти Святому Миколаю, що вони завжди готові бути хорошими.
Наша бібліотека напередодні свята організувала акцію: «Розкажу Миколаю, про що я читаю», біля книжкової виставки: «Читай – подарунки чекай». Юні користувачі розповідали про свою улюблену книгу, яку вони прочитали цього року.За допомогою можливості  Інтернету здійснили інтернет - подорож «Святий Миколай у різних країнах світу».Комментариев нет:

Отправить комментарий