вторник, 30 августа 2016 г.Канікули з книгою – 2016


Гарна книга – справжнє свято,
Дбай про неї й бережи,
З нею радься і дружи… 

  Ось і закінчується останній місяць спекотного літа. В затінку бібліотеки юні користувачі бібліотеки, приймаючи участь у літніх читаннях: «Канікули з книгою – 2016» мали змогу відпочити, переглянути цікаві  журнали і газети, дізнатися багато нового та цікавого, отримати позитивні емоції, прийнявши участь у масових заходах.
   Діти  підросли, зміцніли, стали старшими на цілий рік. Всі відпочили та  оздоровилися, набралися сили. Дізналися багато цікавого, навчилися нового та весело провели час.
   Час, проведений у нашій книгозбірні – це найкращі ліки від нудьги, це підняття усім чудового настрою.
 Промайнули шкільні канікули – під час яких бібліотека надавала користувачам простір для творчості і спілкування.  Не залишали поза увагою сільську бібліотеку школярі які  отримали позитивні емоції від барвистого літа, від зустрічі з літературними героями, а ще поповнили багаж знань. Незабаром буде названо кращого користувача літніх читань: «Канікули з книгою – 2016», якого відзначимо подякою на  заході присвяченому Дню бібліотек.
  Скоро час сідати за шкільні парти і крокувати дорогою знань. Літо з бібліотекою пройшло змістовно та цікаво! Воно було книгами зігріте!


  Засмагле літечко, прощай!
В віконце вересень постукав.
В країну Сонця, Миру, Знань
Він поведе всіх нас за руку

Комментариев нет:

Отправить комментарий